VEĽKÉ PLÁNY

Sundeck mnohí dobre poznáte hlavne ako párty ľoď. Rozhodli sme sa ale posunúť ďalej a s novou loďou vytvoriť v Bratislave miesto na rieke, ktoré by slúžilo nielen clubberom, ale aj širokej verejnosti. Sundeck má vo svojej konečnej podobe spájať tvrdú, priemyselnú architektúru a vášeň pre kultúru – hudbu, umenie, jedlo, rodinu, oddych, služby a zábavu vo všeobecnosti.

Tyršovo nábrežie, novovytvorená pláž, aktívny verejný priestor s lehátkami, hamákmi a srbský tanker v jeho potvrdenom industriálnom šate zakotvený pri Starom moste, uzatvárajúci “živý dvor” na brehu Dunaja, umocňuje ambíciu Bratislavy byť mestom nielen PRI rieke, ale aj NA rieke.

Hlavná paluba lode, Brčko, ponúka jedinečný výhľad na siluetu nášho mesta. Sundeck je maximálne flexibilný a dá sa prispôsobiť rôznym kultúrnym podujatiam počas celého roka. Od parties, cez koncerty, až po prednášky, diskusie, bazáre, divadlo, letné kino či výstavy. Priestor dostanú aj workshopy popredných slovenských aj zahraničných Djov. Pre rodiny bude možnosť usporiadať oslavu či svadbu, prípadne piknik na alebo pri lodi. To všetko s najlepším výhľadom aký Bratislava ponúka.

V nadstavbe na „upperdecku“ chceme dať priestor službám, coworkingu a vytvoriť tiež kajuty vhodné na ubytovanie počas svadieb či návštev hlavného mesta. Kaderník, barber, masér, shop s vybranými knihami, hudbou a módou. Bude domovom cestovnej kancelárie špecializujúcej sa na výletné plavby po Dunaji, ktorou chceme podporiť aj športové aktivity priamo na vode, akými sú zážitkové plavby speedboatom, riversurfing, wakesurfing a podobne. Sundeck bude miestom, ktoré bude hlavnému mestu a nábrežiu slúžiť, a nie z neho ťažiť. Budeme radi, ak sa k početnej skupine našich fanúšikov a podporovateľov pripoja ďalší ľudia s podobným zmýšľaním a vytvoria tak komunitu, ktorá sa bude svojou prítomnosťou podieľať na zveľaďovaní a oživovaní miesta na ktorom sme zakotvili.