Novinky

ĎAKUJEME

ĎAKUJEME!

Vám, naším hosťom, z ktorých sa stávajú kamaráti, tými ktorí nás podporujú svojimi návštevami či už cez deň v reštaurácii, na nočnej klubovke, alebo na korporátnej privátke. Vy nás posúvate vpred a napomáhate napĺňať víziu robiť so SUNDECKom Bratislavu trošku krajším, kvalitnejším a slobodnejším miestom na život. Ďakujeme vštkým vystupujúcim umelcom a organizátorom za skvelé akcie a samozrejme ďakujeme našej posádke v bare, na floore a teamu z Bao Brothers ktorí šé...

OBEDOVÉ BUSSINES MENU

Každý týždeň originálne, 2-chodové menu s nápojom, ktoré si vychutnáte s kolegom, či s priateľmi na Dunaji. Vždy na výber z viacerých variant. 

Nové MENU!

Kolegovia  z Bao Brothers opäť kúzlili a prinášajú chutné novinky na Vaše taniere.
Novinky ako FLANK STEAK či VEGE RAMEN si určite nenechajte újsť. 
V sychravích dňoch Vám kúsok radosti prinesie SLADKÉ BAO či MATCHA PALACINKA.

 

NA JEDNEJ LODI

Gastro na SUNDECKu má od dnešného dňa v rukách náš kamarát Michal Konrád so svojou partou z Bao Brothers. Na úvod sa môžete tešiť na 3 rôzne Baočka, 4 druhy Tempúr, Ramen, chi Kimchi. V blízkej dobe aj obedové menu a raňajky. Táto sezóna bude veľká. A chutná. Naša paluba je otvorená za každého počasia (strecha sťa kabriolet) od 11 do 21:00.

VEĽKÉ PLÁNY

Sundeck mnohí dobre poznáte hlavne ako párty ľoď. Rozhodli sme sa ale posunúť ďalej a s novou loďou vytvoriť v Bratislave miesto na rieke, ktoré by slúžilo nielen clubberom, ale aj širokej verejnosti. Sundeck má vo svojej konečnej podobe spájať tvrdú, priemyselnú architektúru a vášeň pre kultúru – hudbu, umenie, jedlo, rodinu, oddych, služby a zábavu vo všeobecnosti.